• alkoholizm, zdrada, przemoc fizyczna lub psychiczna ?
  • szukasz pozwu rozwodowego lub informacji prawnej ?
  • podział majątku ? alimenty ? nie wiesz co z dziećmi ?

Reklama

Biote21 oferuje Państwu najdokładniejsze, anonimowe testy genetyczne na ustalanie ojcostwa, badanie pokrewieństwa oraz identyfikację genetyczną, dających całkowitą pewność wyniku, w czasie do 10 dni.

Telefon informacyjny! +48 507 470 880,

biote21@biote21.com ,

www.biote21.com


Dzięki analizie 17-19 niezależnych układów somatycznych STR wykluczamy ojcostwo z prawdopodobieństwem 100%, a potwierdzamy z prawdopodobieństwem statystycznym graniczącym z pewnością.

Podstawowy test na ojcostwo do celów prywatnych (TIG3-16 skrócony) wykonujemy w ciągu zaledwie 10 dni roboczych w cenie 860 zł brutto, a badania ekspresowe w terminie 5 dni roboczych w cenie 1290 zł. Istnieje również możliwość wykonania priorytetowego badania ekspresowego, realizowanego w ciągu 3 dni w cenie zwiększonej o 100% względem badania podstawowego (dla celów prywatnych lub sądowych).

W przypadku badań do celów sądowych (1350 zł brutto) konieczne jest z kolei przeprowadzenie protokolarnego pobierania materiału biologicznego w naszej Pracowni Identyfikacji Genetycznej BioTe21 lub w jednostkach współpracujących z naszym laboratorium.

Wyjątkowo proste, nieinwazyjne pobranie materiału biologicznego, którym jest wymaz z podpoliczkowej części jamy ustnej, sprawia, że korzystając z naszej instrukcji możesz go samodzielnie pobrać od dziecka oraz domniemanego ojca i przesłać do badań. Pobranie materiału od matki nie jest wymagane, lecz jedynie zalecane.

Wydawane przez nas ekspertyzy zawierają informacje o wykorzystanej w badaniach metodzie oraz jednoznaczny i czytelny wniosek końcowy, opisany zgodnie z przyjętą nomenklaturą sądowo-prawną w zakresie wydawania wyników badań biologicznych.

Laboratorium podlega kontroli ze strony administracyjnych organów kontrolnych i ponosi pełną odpowiedzialność cywilno-lekarską. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będzie nam miło odpowiedzieć na każde Państwa pytanie dotyczące badań. Gwarantujemy Państwu najwyższą na rynku pewność wyniku, najkrótsze terminy realizacji, pełną ochronę danych osobowych oraz konkurencyjne ceny.

Popularne tagi

pozew rozwodowy

 

pozew rozwodowy wzór

 

wysokość alimentów

 
jak napisać pozew rozwodowy
 
rozdzielność majątkowa
 
rozwód bez orzekania o winie
 

pozew wzór

 

wzór pozwu rozwodowego

 

podział majątku

 

pozwy rozwodowe

 

separacja

 

rozwód

 
rozwód z orzekaniem o winie

Copyright 2010-2013 www.przedrozwodem.pl Wszytkie prawa zastrzeżone.